izašao zbog ozljede

Lovre Kalinić tek je počeo hvatati minutažu, a sada ga stigla još veća nevolja

08.02.2020 u 19:57

U dvoboju 24. kola Francuske lige Marseille je na svom Velodromeu pobijedio Toulouse s 1:0, a na ovoj utakmici ozlijedio se hrvatski reprezentativni vratar Lovre Kalinić.

Golman hrvatske nogometne reprezentacije Lovre Kalinić dugo je čekao svoju priliku na golu Aston Ville. A kada je shvatio da je neće dočekati, odlučio je preseliti u drugi klub, drugu zemlju.

I izabrao je Toulouse, klub s dna tablice francuske Ligue 1. Debi za novi klub prošao je jako loše, jer u njemu je odmah primio tri gola.

Ipak, već sljedeća utakmica donijela je više sreće jer protiv Amiensa sačuvao je mrežu i svom klubu donio jedan bod. Protiv Starsbourga opet je morao po loptu u mrežu, ali prave nevolje stigle su ove subote. Jer Kalinić je u okršaju protiv Marseillea morao napustio teren u 37. minuti zbog ozljede.

U 51. minuti je Payet donio pobjedu Marseilleu, za koji je cijelu utakmicu odigrao Duje Ćaleta Car.