POGLEDAJTE GOLOVE i REAKCIJE

'Lokosi' stigli do vodstva iz savršeno izvedenog slobodnjaka; Istra 1961 u nastavku spasila bod

26.04.2019 u 20:02

U petak je odigrana prva utakmica 31. kola Hrvatski Telekom Prve lige u kojoj su Lokomotiva i Istra 1961 odigrali bez pobjednika – 1:1

'Lokosi' se bore za Europu, a Istra pokušava pobjeći s devete pozicije koja vodi u doigravanje za prvoligaški ostanak s drugom momčadi 2. HNL. Na kraju je završilo neodlučeno, a to je rezultat koji najviše odgovara njihovim konkurentima.

Na prvi pogodak se čekalo do 40. minute. Luka Ivanušec savršeno je izveo slobodnjak s oko 20 metara i pogodio desni gornji kut nemoćnog gostujućeg golmana.

U nastavku su Puljani uzvratili, u 51. minuti ubačena je lopta s desne strane u kazneni prostor 'lokosa', Fuentes je pucao glavom te je uz pomoć vratnice lopta završila u mreži.

Lokomotiva je ostala na petoj poziciji sa 48 bodova, dva manje od trećeg i četvrtog Osijeka i Hajduka, a dva više od šeste Gorice, ali svi oni imaju i susret manje.

Istra 1961 je deveta s 22 boda, 12 više od zadnjeg Rudeša, a toliko željena osma pozicija bježi Puljanima četiri boda i drži je Slaven Belupo.