Gledali smo spektakularno utakmicu! Lokosi su prvo šokirali Hajduk golovima Bubanje (12') ,Stojkovića (28') i VAR im je poništio treći gol zbog zaleđa. Bijeli se nisu predali i preko Mlakara u 40. minuti su smanjili prednost na 2:1. U nastavku Livaja je iz penala zabio za 2:2 u 65. minuti, ali Lekina momčad nije uspjela preokrenuti rezultat i Aliyu s dva gola u 83. i 87. minuti je riješio pitanje pobjednika. Benrahou je zabio počasni pogodak u 89. minuti za konačnih 4:3

HAJDUK: Lučić - Anello, Vušković, Awaziem, Melnjak - Fossati, Grgić - Pukštas, Krovinović, Mlakar - Livaja

LOKOMOTIVA: Čavlina – Cipetić, Mersinaj, Žilinski, Pivarić - Bubanja, Marić – Aliyu, Kačavenda, Goričan – Stojković

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +29
Hajduk - Lokomotiva, 5.3.2023. Izvor: Cropix / Autor: Vojko Basic
  • 90’

Kraj utakmice

• 89’

GOOOOOL!! Hajduk je smanjio na 4:3! Melnjak je našao Benrahoua u šesnaestercu koji je zabio za 4:3

• 87’

GOOOOOL! Lokomotiva je odmah zabila i četvrti gol! Kulenović je prekrasno proigrao Aliyuja koji je zabio za 4:2

• 83’

GOOOOL!! Lokomotiva je ponovo povela protiv Hajduka! Vušković je napravio veliku pogrešku, Aliyu je izašao sam pred golmana i to je hladnokrvno pospremio u mrežu za 3:2

• 79’

Benrahou je također zaradio žuti karton

• 78’

Bubanja je dobio žuti karton

• 75’

Prilika za Lokomotivu! Aliyu je pucao s distance i lopta je prohujala pored gola

• 72’

Hajduk traži treći gol! Benrahou je prekrasno proigrao Livaju koji je s ruba šesnaesterca pucao malo pored gola