14. KOLO

Lokomotiva slomila Varaždin koji je ostao na začelju HT Prve lige; pogledajte golove...

  • Autor: D. S. / Hina
  • Zadnja izmjena 04.11.2019 22:36
  • Objavljeno 04.11.2019 u 20:05
tportal

Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL

U posljednjoj utakmici 14. kola Hrvatski Telekom Prve lige Lokomotiva je kao domaćin na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladala Varaždin sa 2:1 (1:1)

Lokomotiva je povela u 18. minuti iz kaznenog udarca kojega je realizirao Tolić. Prethodno je upravo Tolića prekršajem u svom kaznenom prostoru zaustavio Đurasek.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

Varaždin je poravnao pred kraj prvog poluvremena kada je Glavina u 41. minuti preciznim prizemnim udarcem sa 20-ak metara pogodio sam donji lijevi kut domaćeg gola.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

Ipak, u 57. minuti Lokomotiva je postigla pobjednički gol preko Tucija koji je bio najviši u skoku pred varaždinskim golom i glavom s pet metara zatresao mrežu.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

Lokomotiva je s nova tri boda skočila na peto mjesto sa 22 boda, koliko ima i četvrta Rijeka. Bod više ima treći Osijek, a bod manje šesta Gorica. Varaždin je posljednji sa 10 bodova, jednim manje od Intera, Istre 1961 i Slavena Belupa. Na vrhu je Dinamo sa 31 bodom, četiri manje ima drugi Hajduk.

  • +4
  • +1

NK Lokomotiva - NK Varaždin, 14. kolo HT Prve lige, 2019/20.

Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

Hrvatska 1. liga

Lokomotiva-Varaždin2:1
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Dinamo Zagreb13101231
2.Hajduk1483327
3.Osijek1465323
4.Rijeka1364322
5.Lokomotiva1464422
6.Gorica1463521
7.Inter Zaprešić1425711
8.Istra 19611425711
9.Slaven Belupo1432911
10.Varaždin1424810

Sljedeće utakmice

8.11.Istra 1961-Gorica
9.11.Hajduk-Osijek
9.11.Lokomotiva-Inter Zaprešić
9.11.Varaždin-Slaven Belupo
10.11.Rijeka-Dinamo Zagreb

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!