puno problema

Ljutiti Slaven Bilić oglasio se nakon teškog poraza njegovog Watforda, jedna ga je stvar baš pogodila: Jako sam razočaran...

20.10.2022 u 09:52

Bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić je sa svojim Watfordom izgubio 3:0 u gostima kod Millwalla. Hat-trick im je u prve 33 minute utakmice zabio Tom Bradshaw i utakmica je praktički bila riješena

'Za nas je ovo bila loša večer i jako loša utakmica. Primili smo tri vrlo laka gola i to iz situacija na koje smo igrače upozoravali prije utakmice. Znali smo da je Millwall neugodan iz prekida, ali smo dopustili da nas iz tih situacija kažnjavaju. Ništa nismo odigrali u napadu do same završnice utakmice, a loši smo bili i u defenzivnom dijelu', rekao je vidno ljutiti Slaven Bilić odmah nakon utakmice.

Bio je to treći poraz u pet utakmica u kojima je Bilić vodio Watford. Ostvario je i dvije pobjede, ali s ovakvom igrom neće daleko dogurati. Jasno je to i njemu...

'Nismo zaslužili apsolutno ništa. Bili smo loši. Znamo točno kako oni igraju i svejedno po tom pitanju na terenu nismo napravili baš ništa. Svaka njima čast, iskoristili su svoje šanse i pobijedili. Mi moramo biti bolji. Imali smo puno lopti u drugom poluvremenu, ali smo se mučili sa stvaranjem prilika. Moramo se popraviti', razmišljao je Bilić nakon poraza te nastavio:

'Jako sam razočaran jer smo u prošloj utakmici napravili neke dobre stvari i sada smo na tome trebali graditi, ali smo opet napravili korak unatrag. Sada moramo pronaći način da to popravimo. Činjenica je da smo zbog ozljeda ostali bez nekih igrača, ali to nam ne smije biti isprika za ovakav rezultat. Bez obzira na to što su nam nedostajali neki važni igrači, očekujem puno bolje prezentacije na terenu od onih koje imamo na raspolaganju', zaključio je Slaven Bilić.