premier liga

Liverpool nezadrživo ide prema naslovu prvaka; nanizao 18. prvenstvenu pobjedu

  • Autor: S.Š. / Hina
  • Zadnja izmjena 24.02.2020 23:08
  • Objavljeno 24.02.2020 u 23:06
tportal

Izvor: EPA / Autor: PETER POWELL

Nogometaši Liverpoola svladali su na svom Anfieldu West Ham sa 3-2 (1-1) u posljednjoj utakmici 27. kola engleskog prvenstva i došli do svoje 26. ovosezonske pobjede u Premiershipu, 18. u nizu, nakon jedinog remija s Manchester Unitedom

'Redsi' su poveli u 9. minuti pogotkom Wijnalduma, ali je već u 11. minuti Diop izjednačio.

Golom Fornalsa West Ham je u 54. minuti poveo sa 2:1. No, golovima Salaha u 68. minuti i Manea u 81. minuti 'crveni' su osvojili nova tri boda.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren bio je na klupi za pričuve Liverpoola, ali nije ulazio u igru.

  • +19
  • +16

Liverpool - West Ham United

Izvor: EPA / Autor: PETER POWELL

Engleska 1. liga
LiverpoolWest Ham3:2
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Liverpool27261079
2.Manchester City27183657
3.Leicester27155750
4.Chelsea27135944
5.Manchester United27118841
6.Tottenham27117940
7.Sheffield United271010740
8.Wolverhampton27912639
9.Arsenal27813637
10.Burnley271141237
11.Everton271061136
12.Southampton271041334
13.Crystal Palace27891033
14.Newcastle United27871231
15.Brighton276101128
16.Bournemouth27751526
17.Aston Villa27741625
18.West Ham27661524
19.Watford27591324
20.Norwich27461718
Sljedeće utakmice
28.2.NorwichLeicester
29.2.BrightonCrystal Palace
29.2.BournemouthChelsea
29.2.Newcastle UnitedBurnley
29.2.West HamSouthampton
29.2.WatfordLiverpool
1.3.TottenhamWolverhampton
1.3.EvertonManchester United
7.3.LiverpoolBournemouth
7.3.Crystal PalaceWatford

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!