PSG je uspio pobijediti u spektaklu na Parku prinčeva. PSG je dominirao cijelu utakmicu ali fantastični Courtois je sa svojim obranama držao Real u utakmici. Vrhunac utakmice za Belgijskog golmana je bio 61. minuti kada je obranio jedanaesterac Messiju. Domaćini nisu stali pritiskati i to im se ispatilo u 94. minuti kada je Mbappé zabio za veliku pobjedu Parižana

PSG: Donnarumma - Hakimi, Marquinhos, Kimpembe, Mendes - Danilo, Paredes, Verratti - Mbappe, Messi, Di Maria

REAL MADRID: Courtois - Carvajal, Militao, Alaba, Mendy - Modrić, Casemiro, Kroos - Vinicius, Benzema, Asensio

• +9
Sporting Lisabon - Manchester City, Liga prvaka, 15.2.2022. Izvor: EPA / Autor: MANUEL DE ALMEIDA
  • +34
PSG - Real Madrid, Liga prvaka, 15.2.2022. Izvor: EPA / Autor: Yoan Valat
  • Sporting - Man. City 0:5 (Mahrez 9' , Silva 18' , 44' , Foden 32' , Sterling 59')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOOOL!! Mbappe je zabio pogodak pred kraj utakmice i dobio zasluženu pobjedu PSG-u!

• 90’

Četiri minute sudačke nadoknade će se još igrati

• 86’

Još jedna prilika za PSG, Neymar se sjurio u šesnaesterac i pokušao je lobati golmana, ali lopta je otišla pored gola i bit će lopta za Paris

• 82’

Još jedna dvostruka zamjena kod Reala, Hazard i Valverde su ušli umjesto Modrića i Viniciusa Juniora

• 77’

Ne staje pritisak PSG-a! Mbappe je pucao iz dobre pozicije u šesnaestercu i lopta je prohujala pored lijeve stative

• 75’

Messi je pucao iz slobodnog udarca s nekih dvadesetak metara i lopta je otišla pored gola