važna pobjeda

Kovač i Bayern ne mogu biti bliže naslovu prvaka Njemačke nakon novog posrtaja Borussije

04.05.2019 u 17:24

Bionic
Reading
Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

U 32. kolu Bundeslige nogometaši Bayerna kod kuće su pobijedili posljednjeplasirani Hannover rezultatom 3:1 te tako došli blizu obrane naslova prvaka Njemačke, s obzirom da je Borussia Dortmund odigrala tek 2:2 kod Werdera...

Nakon neočekivanog remija sa slabašnim Nürnbergom, Bayern ove subote nije ponovo podbacio i kod kuće je pobjedom protiv posljednjeplasiranog Hannovera nastavio grabiti prema tituli.

FC Bayern (Serge Gnabry) - Borussia Dortmund (Axel Zagadou)
  • FC Bayern (Thomas Mueller) - Borussia Dortmund (Axel Witsel)
  • FC Bayern - Borussia Dortmund
  • FC Bayern (Robert Lewandowski) - Borussia Dortmund (Axel Zagadou)
  • FC Bayern (Mats Hummels) - Borussia Dortmund
  • FC Bayern (Robert Lewandowski) - Borussia Dortmund
    +9
Bundesliga, FC Bayern - Borussia Dortmund Izvor: Pixsell / Autor: EXPA/PIXSELL

Golovima Lewandowskog i Goretzke u 27. i 40. minuti Kovačeva momčad stigla je do sigurnog vodstva već u prvom poluvremenu, a iako je Jonathas iz penala smanjio u 51. minuti, isti igrač ubrzo je isključen pa je Hannover bio osuđen na poraz kojeg je potvrdio Ribery u 84. minuti za konačnih 3:1.

Borussia Dortmund u kasnijoj utakmici protiv Werdera povela je 2:0 golovima Pulišića i Alcacera, a kad su svi pomislili da će nastaviti pratiti Bayern, primila je dva u drugom dijelu i morala se zadovoljiti bodom.

To znači da Bayern može proslaviti obranu naslova prvaka već u sljedećem kolu, ako pobijedi sljedećeg vikenda Leipzig u gostima...

Njemačka 1. liga

Bayern Munchen-Hannover3:1
Wolfsburg-Nurnberg2:0
Hertha Berlin-Stuttgart3:1
Monchengladbach-Hoffenheim2:2
Werder Bremen-Borussia Dortmund2:2
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Bayern Munchen32235474
2.Borussia Dortmund32217470
3.RB Leipzig32198565
4.Eintracht Frankfurt31159754
5.Monchengladbach321571052
6.Wolfsburg321571052
7.Hoffenheim321312751
8.Bayer Leverkusen311631251
9.Werder Bremen321211947
10.Hertha Berlin3210101240
11.Fortuna Dusseldorf311241540
12.Mainz321071537
13.Freiburg317111332
14.Augsburg31871631
15.Schalke 0431861730
16.Stuttgart32662024
17.Nurnberg323101919
18.Hannover32462218

Sljedeće utakmice

5.5.Schalke 04-Augsburg
5.5.Freiburg-Fortuna Dusseldorf
5.5.Bayer Leverkusen-Eintracht Frankfurt
11.5.Eintracht Frankfurt-Mainz
11.5.Hannover-Freiburg
11.5.Stuttgart-Wolfsburg
11.5.Bayer Leverkusen-Schalke 04
11.5.Hoffenheim-Werder Bremen
11.5.Augsburg-Hertha Berlin
tportal Prediktor Prognoziraj rezultate SHNL-a i osvoji vrijedne nagrade Besplatno je i traje minutu — prognoze mijenjaš do prvog zvižduka Zaigraj prediktor.tportal.hr
Naslovnica | tportal
  • Ovan
  • Bik
  • Blizanci
  • Rak
  • Lav
  • Djevica
  • Vaga
  • Škorpion
  • Strijelac
  • Jarac
  • Vodenjak
  • Ribe
Pogledaj detaljni horoskop

pročitaj još

Naslovnica | tportal
508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519214


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519216


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519217


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519218


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519219


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519220


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519221


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519222


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519223


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519224


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519226


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519228


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519229


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519230


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519232


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519233


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519234


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519235


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519236


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519237


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519240


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519242


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519243


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519244


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519245


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519246


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519248


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519249


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519250


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519251


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519252


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519254


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519256


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519257


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519258


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519260


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519261


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519262


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519264


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519265


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519266


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519268


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519270


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519271


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519273


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519274


Varnish cache server

Naslovnica | tportal
    508 ESI recursion too deep

    Error 508 ESI recursion too deep

    ESI recursion too deep

    Guru Meditation:

    XID: 586519276


    Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519279


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519280


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519281


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519282


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519283


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519284


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519285


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519286


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519287


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519288


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519289


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519290


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519291


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519292


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519293


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519294


Varnish cache server

508 ESI recursion too deep

Error 508 ESI recursion too deep

ESI recursion too deep

Guru Meditation:

XID: 586519295


Varnish cache server