novi poraz

Tottenham uoči najvažnije utakmice generacije potvrdio da u momčadi ništa više ne štima

  • Autor: Ivan Janković
  • Zadnja izmjena 04.05.2019 23:01
  • Objavljeno 04.05.2019 u 16:27
tportal

Izvor: Profimedia / Autor: N.N.

Nogometaši Tottenhama doživjeli su novi poraz u Premiershipu ove subotu na gostovanju kod Bournemoutha i tako potvrdili vrlo lošu formu uoči uzvratne utakmice polufinala Lige prvaka...

Izbacivši Manchester City iz elitnog klupskog nogometnog natjecanja, Spursi su došli na korak do plasmana u veliko finale, no izgubili su pritom Harryja Kanea zbog ozljede i kola su brzo krenula nizbrdo.

  • +6
  • +3

Tottenham - Ajax, Liga prvaka, 1. utakmica polufinala, 30.4.2019.

Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

U posljednje vrijeme Tottenham gubi utakmicu za utakmicom, uključujući i prvu od Ajaxa u polufinalu Lige prvaka. Kriza se samo nastavila ove subote na gostovanju kod Bournemoutha.

U dvoboju kojeg su obilježili crveni kartoni Sona i Foytha, Pochettinova momčad s dva igrača manje pokleknula je u prvoj minuti sudačke nadoknade, kada je domaćinu pobjedu donio Ake.

Tottenham ima četiri poraza u zadnjih pet utakmica u svim natjecanjima. Ne samo što je uoči zadnjeg kola Premiershipa doveo u pitanje svoj plasman u Ligi prvaka sljedeće sezone, već u nikad gorem raspoloženju dočekuje priliku generacije, uzvrat polufinala elitnog klupskog nogometnog natjecanja sljedeće srijede u Amsterdamu...

Engleska 1. liga

Bournemouth-Tottenham1:0
Wolverhampton-Fulham1:0
West Ham-Southampton3:0
Cardiff-Crystal Palace2:3
Newcastle United-Liverpool2:3
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Liverpool37297194
2.Manchester City36302492
3.Tottenham372311370
4.Chelsea36208868
5.Arsenal362061066
6.Manchester United36198965
7.Wolverhampton371691257
8.Everton371581453
9.Leicester361561551
10.Watford361481450
11.West Ham371471649
12.Crystal Palace371371746
13.Bournemouth371361845
14.Newcastle United371191742
15.Burnley371171940
16.Southampton379111738
17.Brighton36981935
18.Cardiff37942431
19.Fulham37752526
20.Huddersfield36352814

Sljedeće utakmice

5.5.Chelsea-Watford
5.5.Huddersfield-Manchester United
5.5.Arsenal-Brighton
6.5.Manchester City-Leicester
12.5.Manchester United-Cardiff
12.5.Burnley-Arsenal
12.5.Leicester-Chelsea
12.5.Tottenham-Everton
12.5.Watford-West Ham
12.5.Crystal Palace-Bournemouth