PUNO TOGA JE BILO DOBRO

Kek: Idemo na odmor i razmisliti što nije valjalo

18.12.2015 u 21:16

Rijeka je i nakon 21. kola, a uoči odlaska na zimski odmor, jedina momčad u MAXtv Prvoj ligi koja nije poražena

U posljednjem kolu jesenskog dijela sezone, Rijeka je slavila na gostovanju kod Zagreba u Kranjčevićevoj ulici sa 2:0. Oba pogotka zabio je Roman Bezjak, prvi u 53. minuti, drugi u 63. minuti dvoboja, a zahvaljujući tom uspjehu i novim trima bodovima, Rijeka se vratila i na vrh prvenstvene tablice.

'Kao i prije nekoliko dana protiv Lokomotive, bilo je važno da se pobijedi. Već je sve pomalo načeto, i fizika i psiha, ali pokazali su igrači u drugom poluvremenu karakter, volju. To je bilo dovoljno da pobijedimo desetkovani Zagreb. Pišu se bodovi i sada možemo mirni otići na taj odmor te malo razmisliti što nije valjalo. Puno toga je bilo dobrog u ovoj polusezoni, mi smo u vrhu, što nam je bio cilj, a zbog svega toga čestitam igračima', rekao je nakon dvoboja trener Rijeke, Slovenac Matjaž Kek

Naravno, trener domaćih Dražen Medić bio je žalostan zbog propuštenih prilika iz prvog dijela, ali čestitao je Rijeci na zasluženoj pobjedi te je najavio da će u proljetnom dijelu sezone učiniti sve da izvuče momčad s dna ljestvice.