Komična reakcija Ronalda zbog koje će eksplodirati društvene mreže; Portugalac se uplašio lopte pa je Južna Koreja zabila

• D. S.
  • Zadnja izmjena 02.12.2022 19:02
  • Objavljeno 02.12.2022 u 17:39

Na utakmici trećeg kola SP-a između Portugala i Južne Koreje nije se proslavio Cristiano Ronaldo koji je imao dvije očajne reakcije

Portugalac je promašio jedan zicer s glavom, kada je sa šest-sedam metara neometan prebacio cijela vrata, ali je također imao i katastrofalnu reakciju u obrani nakon koje su Koreanci izjednačili.

Naime, azijski predstavnik je imao u 27. minuti korner, a nakon ubačaja, Ronaldo se neshvatljivo uplašio lopte, sagnuo, a ona se od njega odbila do Young-Gwon Kim koji je iz blizine pogodio za izjednačenje 1:1.

Lošu obrambenu reakciju Ronalda i gol Južne Koreje možete pogledati OVDJE.

No to nije bilo sve od najveće zvijezde Portugala. Izbornik Fernando Santos ga se drznuo zamijeniti u 65. minuti pa je Ronaldo po običaju poludio i svojim gestikulacijama pokazao što misli o tome. Ali to više ni nije vijest, jer mu nije prvi put.

Na kraju je Južna Koreja i pobijedila 2:1.