Hajduk je od početka odlično krenuo u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili prekrasnim golom Sahitija u 16. minuti. U drugom poluvremenu je pao ritam igre, ali Bijeli su pogotkom Livaje iz penala u 90. minuti zabili za konačnih 2:0

ISTRA 1961: Majkić - Kadušić, Iovu, Marešić, Devetak - Mlinar, Blagojević, Maurić - Lisica, Erceg, Vuk

HAJDUK: Lučić - Sigur, Uremović, Šarlija, Diallo - Žaper, Pukštas - Sahiti, Krovinović, Dajaku - Livaja

16. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Hajduk 0:2 (Livaja 11m, 90') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
16. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Hajduk 0:1 (Prilika Livaje, 65') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
16. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Hajduk 0:1 (Sahiti, 16') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +23
Istra 1961 - Hajduk, 16. kolo, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Batelic/PIXSELL