VELIKO RAZOČARANJE

Kapetan napušta Hajduk; oprostio se fotografijom s Poljuda i bez riječi

26.05.2025 u 09:05

Bionic
Reading

Hajduk će čekati barem još jednu sezonu, jer u ovoj je opet prokockao veliku priliku za osvajanje naslova prvaka i prekid posta koji traje još od 2005. godine

Imao je Hajduk sve u svojim rukama, no kriza od šest utakmica bez pobjede itekako je utjecala na ambicije splitskog kluba, a potom i konačni poredak na tablici SuperSport HNL-a.

Razočarenje je očito veliko, a nakon sezone sprema se i čistka u svlačionici.

>> MAXSport – najbolje od hrvatskog nogometa! Više informacija OVDJE.

Trener Gattuso već je otišao, a prema objavi na Instagramu, s Poljudom se očito pozdravio i 35-godišnji Lovre Kalinić, koji je zapravo bio i nominalno kapetan momčadi.

Doduše, Kalinić je, zbog silnih problema s ozljedama, uglavnom sjedio na klupi, dok je prvi golman bio Ivan Lučić.

Bivši hrvatski reprezentativac ove je sezone za Hajduk branio u četiri prvenstvene i jednoj kup utakmici.

Kalinić je objavio story s Poljuda, nije napisao ni riječ, no iz fotografije i emotikona može se razaznati da je ovo njegov oproštaj od Hajduka.

Još tijekom zimskog prijelaznog roka špekuliralo se da bi mogao pronaći novu sredinu, ali ostao je 'Kale' na Poljudu, u nadi da bi se mogao okititi naslovom prvaka. To se ipak nije dogodilo, pa ćemo sada pratiti koji će biti sljedeći potez splitskog vratara - mirovina ili novi klub?