FRANCUSKA LIGA

Kakva večer nogometaša Marseillea; gubili 0:2 pa 'bacili petardu'

05.02.2022 u 00:17

Nogometaši Marseillea stigli su do 12. pobjede u 23. kolu francuskog nogometnog prvenstva i do drugog mjesta prvenstvene ljestvice nakon što su kod kuće pobijedili Angers s 5:2, iako su već nakon 11 minuta zaostajali 0:2.

Junak utakmice bio je poljski reprezentativac Arkadiusz Milik, koji je prvo smanjio zaostatak u 18. minuti, svoj drugi pogodak u 70. minuti postigao je za 32, a osam minuta kasnije i treći za 4:2. U međuvremenu je Gerson izjednačio, a konačan rezultat postavio je Cengiz Under.

Duje Ćaleta Car je ostao na klupi domaćih.

Marseille, koji mora igrati zaostali susret protiv Lyona, prestigao je momčad Nice na drugom mjestu, a iza lidera Paris St. Germain zaostaje deset bodova.

I Nice i PSG u nedjelju će odigrati utakmicu 23. kola.