HT PRVA LIGA

[VIDEO/FOTO] Slaven nakon senzacije u Gradskom vrtu 'prosuo' bodove u Koprivnici, Šibenčani slave brzog Marina

04.02.2022 u 20:13

U dvoboju 22. kola HT Prve lige u Koprivnici su nogometaši Slaven Belupa i Šibenika odigrali 1:1

Šibenik je poveo jednim od najbržih golova u povijesti HNL-a. U 16. sekundi utakmice Antonio Marin je pogodio na dodavanje Delića s lijeve strane, što je peti najbrži pogodak u povijesti lige.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

Koprivničani su izjednačili već u 18. minuti, kada je Alen Grgić pobjegao obrani Šibenčana i prizemnim udarcem svladao vratara Rogića.

Slaven Belupo je bio bliži pobjedi, ali pritom nije imao sreće.U 35. minuti Grgić s 20 metara pogađa gredu, a u 78. minuti Kvržić je zatresao vratnicu.

HT Prva liga: Slaven Belupo - Šibenik, 4.2.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Slaven Belupo-Šibenik1:1