SERIE A

Juventus se usred Rima obračunao s Lazijem

22.11.2014 u 22:43

U dvije utakmice 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva favoriti, Juventus i Roma, na gostovanjima su upisali pobjede

U Rimu je Pogba zabio u 24. minuti nakon sjajne asistencije Teveza. Upravo je Argentinac odlično pogodio s ruba 16-erca u 55. minuti za 0:2. Devet minuta kasnije Pogba je precizan iz blizine za 0:3 i potvrdu za nova tri boda. Čak 12 godina Juventus nije izgubio od Lazija u Rimu u Seriji A.

U Bergamu je Moralez veću drugoj minuti doveo Atalantu u vodstvo, ali već do poluvremena preokrenuli su Ljajić i Nainggolan za ispostavit će se konačnih 1:2 za Romu. Rimljani nisu oduševili, imali su samo dva udarca u okvir i oba su pronašla put do mreže, no najvažnije je da su uzeli vrijedne bodove u lovu na Juventus.