SERIE A

Juventus i Roma nastavili u pobjedničkom ritmu

24.09.2014 u 22:50

U susretu četvrtog kola talijanskog nogometnog prvenstva aktualni prvak Juventus rutinski je stigao do bodova pobijedivši Cesenu 3-0 ostvarivši i četvrtu pobjedu na startu sezone

Golove za 'Staru damu' postigli su Arturo Vidal (18-11m, 64) i Stephan Lichtsteiner (85).

Maksimalan učinak ima i Roma koja je na gostovanju porazila Parmu 2-1. Golove za rimski klub zabili su Ljajić (27) i Pjanić (88), dok je pogodak za Parmu zabio je De Ceglie (56).

Napoli i Palermo su u 'ludoj utakmici' odigrali 3-3. Domaćin je nakon 11 minuta vodio 2-0, imao je i 3-2, no Palermo je izvukao remi. Strijelci za Napoli bili su Koulibay (2), Zapata (11) i Callejon (45+2), a za Palermo Belotti (18, 61) i Vazquez (24).

Inter je pobijedio Atalantu 2-0 golovima Osvalda (40) i Hernanesa (87). U 30. minuti je Palacio promašio kazneni udarac. Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić odigrao je cijeli susret za Inter.