INCIDENT U MAKSIMIRU

Junior Fernandes izbačen iz prve momčadi Dinama

18.03.2016 u 16:48

Bez obzira na odlične rezultate u domaćim natjecanjima nije sve idealno u Dinamu o čemu svjedoči slučaj Juniora Fernandesa

Dinamo je vodeći u prvenstvu s pet bodova više od drugoplasirane Rijeke, a 'modri' su stigli na korak do finala Kupa poslije pobjede na Poljudu protiv Hajduka 2-0.

No dobru atmosferu pokvario je incident s Juniorom Fernandesom.

'GNK Dinamo želi obavijestiti navijače i javnost kako je naš igrač Junior Fernandes odlukom trenera Zorana Mamića zbog nediscipline do daljnjega prebačen u drugu momčad', obavijestili su javnost iz Dinama.

Što je Čileanac točno napravio još je tajna, no poznato je kako je ovaj ofenzivac nezadovoljan svojim trenutačnim statusom kod trenera Mamića koji mu je u Kupu dao samo 15 minuta, a u prvenstvu protiv Istre 1961 ga je zbog loše igre izvadio već u prvom poluvremenu.

Inače, Fernandes je najplaćeniji Dinamov igrač.