serie a

Još jedan kiks Milana; 'rossoneri' su na svom San Siru prosuli važne bodove u borbi za naslov prvaka

25.02.2022 u 22:31

U prvoj utakmici 27. kola talijanske Serie A nogometaši Milana odigrali su na domaćem terenu samo 1:1 s Udineseom...

Drugi je to kiks Milana u nizu protiv sastava iz donjeg doma ljestvice. U prošlom je kolu Milan iznenađujuće odigrao 2:2 u gostima kod posljednje Salernitane.

Ovaj dvoboj Milana i Udinesea bio je prepun prilika, a gosti iz Udina po ničemu nisu zaostajali za favoriziranim domaćinom.

Rafael Leao je u 29. minuti doveo 'rossonere' u vodstvo, a za 1:1 zabio je Udogie u 66. minuti utakmice.

• +7
AC Milan - Udinese, Serie A, 25.2.2022. Izvor: EPA / Autor: MATTEO BAZZI

Uz to, u sudačkoj nadoknadi gosti su imali sjajnu šansu ugrabiti i sva tri boda, no za 2:1 ipak nije zabio Deulofeu.

Hrvatski nogometaš Ante Rebić za Milan je ušao u igru u 66. minuti umjesto Girouda.

Milan je i dalje vodeći na ljestvici Serie A, odigrao je 27 utakmica i ima 57 bodova. Inter je drugi s tri boda manje, ali i s dvije utakmice manje od 'rossonera'. Treći Napoli ima utakmicu manje od Milana i također tri boda manje...