NE TREBA MU PRILAGODBA

Jelavićeva dva gola za prolaz Rangersa

21.09.2010 u 22:57

Hrvatski nogometni reprezentativac Nikica Jelavić uživa u formi života. Svejedno mu je igra li u zelenom dresu Rapida, plavom Rangersa ili onom hrvatske reprezentacije, robusni napadač ne prestaje zabijati

Nakon jednog pogotka u prva tri ligaška nastupa, Jelavić je na izvanredan način za Rangerse debitirao i u Liga kupu. U goste im je došao Dunfermline, a prvak Škotske pobjedom od čak 7:2 nastavio je sjajnu seriju od šest pobjeda u domaćim natjecanjima.

Jelavić je zabio prvi gol na dvoboju u 21. minuti, a Rangersi su u idućih 20 minuta otišli na visokih 3:0. Ipak, gosti s dva gola vraćaju nadu, ali krenula je nova lavina domaćih koja je odnijela neizvjesnost iz ovoga dvoboja. Svoj drugi gol Jelavić je za 5:2 zabio u 59. minuti da bi ga trener Smith osam minuta kasnije zamijenio uz ovacije s tribina.

Tri gola za domaće zabio je Sjevernoirac Kyle Lafferty.