Posljednju utakmicu 30. kola MAXtv Prve lige na Poljudu igrali su Hajduk i Split,a domaćin je slavio 5:2

NK Hajduk: Stipica, Tudor, Nižić, Terziev, Memolla, Kožulj, Jefferson, Hamza, Vlašić, Erceg, Ohandza

RNK Split: Duka, Škvorc, Dupovac, Perković, Jurendić, Vuković, Pavlovski, Boljat, Merajić, Ugrina, Pešić

• 90’

kraj utakmice

• 85’

GOOOL nova fenomenalna asistencija Bašića s 40 metara, sada je Ohandza pobjegao splitskoj obrani i pogodio

• 79’

najljepši potez utakmice, Bašić je izveo škarice sa 12 metara, lopta je preletjela vratara Kukića, ali je greda spasila 'crvene'

• 76’

igra se razvodnila, pridonijele su tome i izmjene

• 67’

GOOOL sjajan lopta Bašića za Saida koji se othrvao braničima Splita i fenomenalno zabio sa 16 metara

• 64’

GOOOL Perković je ubacio za Ugrinu koji je pogodio za 3:2, prema snimci izgleda da je bilo zaleđe, ali gol je priznat

• 62’

dim na Poljudu od baklji, Ohandza s pet metara nije bio precizan, propuštena velika prilika

• 61’

bit će kazne za Hajduk, bakljada na sjeveru, a zube je pokazao Split no Stipica je s dvije čudesne obrane iz blizine Perkoviću i Tomičiću spriječio pogodak

• 57’

zatišje na terenu, ali ne i na tribinama, Torcida skandira protiv HNS-a

• 47’

GOOOL Ohandza je dugo lomio suparnike, na kraju je lopta došla do Ercega koji je psotigao s lijeva iskosa svoj deveti gol u prvenstvu