U nedjelju u 17.30 Rijeka je dočekala Hajduk. Domaćin je bio bolji kroz cijelu utakmicu, zasluženo slavio i preuzeo drugo mjesto na ljestvici...

Rijeka: Pandur - Raspopović, Galović, Capan, Smolčić - Štefulj, Halilović, Lepinjica - Andrijašević, Gorgon - Čolak

Hajduk: Posavec - Mujakić, Dimitrov, Radić - Tahiraj, Hamza, Caktaš, Juranović - Jradi, Kreković - Jairo

• 90’

Kraj utakmice

• 82’

Velika prilika za Rijeku. Čolak je prevario Posavca, no Mujakić je uspio blokirati njegov udarac

• 76’

Promjena u Rijeci. Izlazi Halilović, ulazi Pavičić

• 72’

GOOOOL! Gorgon izvodi penal i zabija

• 71’

Penal za Rijeku, žuti karton za Caktaša

• 70’

U tijeku je provjera zbog mogućeg penala za Rijeku. Gorgon je pucao, igrač Hajduka igrao rukom

• 66’

I nova sjajna obrana Posavca. Štefulj je opalio s ruba kaznenog prostora, Hajdukov vratar skida loptu iz kuta gola

• 62’

Gol se provjeravao, ali sudac ga je potvrdio. Rijeka vodi

• 61’

GOOOOOL! Sada ni Posavec nije ništa mogao. Čolak se oslobodio vratara Hajduka i pucao prema suprotnoj strani gola. Lopta pored dva igrača Hajduka ulazi u gol