Prvo poluvrijeme je bilo bez golova i bez previše uzbuđenja. U nastavku Istra je pokazala više inicijative i to su okrunili golom Ercega u 57. minuti. Mierez je pred kraj utakmice dobio crveni karton i utakmicu je obilježila duga VAR provjera mogućeg jedanaesterca za domaćina koji na kraju nije dosuđen. Nova velika pobjeda momčadi Gonzala Garcije

ISTRA 1961: Majkić - Petrusenko, Galilea, Marešić - Kadušić, Mlinar, Caseres, Marin - Lisica, Vuk - Erceg

OSIJEK: Malenica - Gržan, Čeberko, Škorić, Jurčević - Jugović, Nejašmić, Bakić, Žaper, Omerović - Mierez

• +11
Supersport HNL: Istra 1961 - Osijek, 18.2.2023. Izvor: Cropix / Autor: Damir Skomrlj
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se 12 minuta sudačke nadoknade

• 79’

Mierez je udario Antu Ercega i dobio je crveni karton i Osijek je ostao s igračem manje!

• 76’

Leovac je odlično pucao i greda je spasila Istru!

• 74’

Dobra prilika za Osijek! Mierez je pucao glavom, ali Majkić je još jednom siguran

• 69’

Osam minuta je trajala VAR provjera starta Žapera na Ercegu. Nema jedanaesterca, utakmica se nastavlja