STIGAO JE I POKLON

Ivanu Rakitiću utakmica protiv Getafea ostat će u lijepom sjećanju i to ne samo zbog pobjede: 'Ovo je sjajno ostvarenje za mene!'

24.08.2021 u 08:49

U dvoboju 2. kola španjolskog prvenstva Sevilla je slavila protiv Getafea 1:0, a utakmica će ostati u lijepom sjećanju i Ivanu Rakitiću

Podsjećamo, Sevilla je do pobjede došla golom Lamele u trećoj minuti sudačke nadoknade dok je Ivan Rakitić ušao u igru u 46. minuti. Bivši hrvatski reprezentativac ovu utakmicu neće pamtiti samo po tri boda, nego i po velikom jubileju u dresu Andalužana.

Naime, bila mu je to 200. utakmica za ovog španjolskog prvoligaša. U klubu su mu poslije susreta poklonili dres s brojem 200.

'Rezultat vara, u drugom dijelu smo napravili puno više od toga što je pisalo na semaforu. Gol je stigao u pravom trenutku, vjerovali smo do kraja da možemo zabiti. Ovo su nam vrlo važni bodovi', rekao je Rakitić za službenu stranicu kluba te se kratko osvrnuo na svoj jubilej.

'Sjajno ostvarenje za mene, ali i za momčad koja je na kraju došla do bodova. Nadam se da ćemo nastaviti s ovakvim rezultatima.'

Inače, Sevilla je u ligi na stopostotnom učinku jer je do pobjede stigla i u prvom kolu (Rayo Valeccano, 3:0).