španjolska liga

Ivan Rakitić sa svojom Sevillom stigao do nove pobjede i mjesta koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone

17.03.2021 u 22:23

U zaostaloj utakmici 2. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je kao domaćin svladala Elche 2:0

Andalužani su poveli u 43. minuti pogotkom En Nesyrija, a za konačnih 2:0 strijelac je bio Franco Vazquez u 89. minuti.

Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu u pobjedničkoj momčadi koja se s nova tri osvojena boda približila trećeplasiranom Real Madridu na tri boda, a nalazi se devet bodova ispred petoplasiranog Real Sociedada u borbi za mjesta koja vode u Ligu prvaka.

Vodeći Atletico ima 63 boda, Barcelona 59, Real Madrid 57, Sevilla 54, a Real Sociedad 45. Elche je ostao na 24 boda i samo ga jedan bod dijeli od zone ispadanja u kojoj su Alaves (23), Eibar (22) i Huesca (20).