oporavio se od ozljede

Ivan Rakitić sa svojom Sevillom iz Madrida se vraća s pobjedom i kao vodeća momčad La Lige

23.08.2021 u 23:01

Nakon što je propustio prvo kolo zbog ozljede, Ivan Rakitić ovog je ponedjeljka bio na raspolaganju treneru Julenu Lopeteguiju, a na terenu je proveo cijelo drugo poluvrijeme

Sevilla je nakon prva dva kola španjolske La Lige na vrhu tablice, te uz madridski Atletico jedina ima obje pobjede.

Gostovanje u predgrađu Madrida bilo je vrlo zahtjevno za Lopeteguijevu momčad, a rezultat 0:0 na semaforu je svijetlio sve do treće minute sudačke nadoknade.

Strijelac pobjedničkog gola bio je Argentinac Erik Lamela, koji je sjajnim lobom matirao Davida Soriju.

Doduše, pogodak možda ide i na dušu golmana Getafea, koji je istrčao daleko od gola, očito krivo procijenivši svoje trkačke mogućnosti.

Ivan Rakitić zbog ozljede je propustio ogled prvog kola, a u ovoj je utakmici igrao od 46. minute. I očito je bio vrlo dobar, jer među najbolje ocijenjenim je igračima svoje momčadi.