kup kralja

[VIDEO/FOTO] Ivan Rakitić prekrasnim golom potvrdio pobjedu Seville nad Barcelonom; a onda ispunio obećanje što se tiče proslave

10.02.2021 u 22:57

U prvoj polufinalnoj utakmici Kupa kralja, Sevilla je na svom stadionu Ramón Sánchez Pizjuán pobijedila Barcelonu 2:0. Uzvrat je 3. ožujka na Nou Campu

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić, koji je kao kapetan predvodio Sevillu u polufinalnom okršaju Kupa kralja, protiv svojeg bivšeg kluba, Barcelone, bio je jedan od najboljih u andaluzijskoj momčadi, a odličnu predstavu zaključio je sjajnim golom u 85. minuti dvoboja.

Gol pogledajte OVDJE.

Kao što je Rakitić rekao u najavi utakmice, pogodak nije proslavio, jer prema Barceloni i dalje gaji poseban osjećaj.

Prvi gol za momčad Julena Lopeteguija zabio je Fracuz Jules Kounde, u 25. minuti.

Uzvratna utakmica na rasporedu je 3. ožujka u Barceloni.

Drugi polufinalni par čine Athletic Club - Levante. Oni svoju prvu utakmicu igraju u četvrtak, 11. veljače u Bilbaou, a uzvrat je 4. ožujka u Valenciji.