španjolski kup kralja

Ivan Rakitić asistirao Messiju za gol, Barcelona utrpala 'petardu' slabašnom Leganesu

30.01.2020 u 21:31

Nogometaši Barcelone plasirali su se u četvrtfinale španjolskog Kupa kralja, oni su u susretu osmine finala na svom Camp Nou uvjerljivo nadigrali Leganes 5:0

Barcelona je put ka pobjedi utrla ranim golom Griezmanna (4), na 2:0 povisio je Lenglet (27), da bi se u nastavku u strijelce upisali Messi (59, 89) dvaput i Arthur (77) jednom.

Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu od 61. minute te je asistirao Messiju za posljednji gol na utakmici.

• +5
La liga, Barcelona - Granada Izvor: Profimedia / Autor: LLUIS GENE / AFP / Profimedia

Još ranije su se u četvrtfinale plasirali Athletic Bilbao, Valencia, Villarreal, Real Sociedad, Real Madrid i Granada.