LONČAREVIĆ PRED PULOM

Inter u završnici slomio Istrijane

30.10.2009 u 20:50

Inter je u Zaprešiću pobjedom protiv Istre 1961 otvorio 13. kolo T-Com Prve HNL. Jedini pogodak postigao je Toni Golem u završnoj fazi utakmice

Domaćin je u prvim minutama propustio iskoristiti kazneni udarac, udarac Jonjića otišao je preko gola. Istrijani su uzvratili s dvije lijepe prilike, no Šehić i Traore nisu bili koncentrirani u situacijama kada su išli sami na golmana.

U nastavku je uslijedila uspavanka i činilo se da će susret završiti rezultatom 0:0. Ipak, Toni Golem je u 83. minuti zabio jedini gol i donio puni plijen Interu. Gosti su se žalili na prekršaj na vrataru, no sudac Šimčić pokazao je na centar.

Pritisak na trenera Istre Scoriju nakon sedmog uzastopnog nastupa bez pobjede dodatno će se povećati, a kao najizglednije ime za njegovog nasljednika spominje se Ilija Lončarević