OD HAJDUKA DO FINALA?

Inter se zainatio: Livaja i društvo žele Europsku ligu

26.10.2012 u 13:16

Iako mnogi veliki europski nogometni klubovi i dalje podcjenjuju natjecanje u Europa ligi, među njima nije i milanski Inter, barem ne pod ravnanjem mladog Andree Stramaccionija

U četvrtak navečer su 'nerazzurri' slavili u 3. kolu skupine H s minimalnih 1-0 protiv Partizana kasnim golom Palacija, čime su zasjeli na čelo ljestvice sa sedam bodova.

'Interu je stalo do ovog natjecanja i naša je dužnost biti jednim od glavnih protagonista u Europi i Italiji. Započeli smo natjecanje u kvalifikacijama i sada želimo otići do kraja,' poručio je Stramaccioni, koji je u početnih 11 protiv beogradskog kluba uvrstio hrvatskog napadača Marka Livaju, da bi ga u 52. minuti zamijenio Javierom Zanettijem.

'Svidjelo mi se kako smo tražili gol jer smo znali da nas pobjeda dovodi u dobru poziciju za prolazak dalje.'

Posebno je Interov strateg pohvalio slovenskog vratara Samira Handanoviča, čija je obrana neposredno prije pobjedničkog gola Palacija u 88. minuti otvorila njegovoj momčadi put do tri boda.