SERIE A

Inter se mučio, ali slavio; Perišić majstorski zabio

16.09.2017 u 17:11

U prvom susretu 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na gostovanju pobijedio Crotone 2:0, a drugi pogodak postigao je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić

Inter se dugo mučio i tek je u zadnjih osam minuta slomio Crotone. Za 1:0 je zabio Slovak Milan Škriniar, a pobjedu gostiju potvrdio je Perišić golom u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Bio je to njegov treći gol ove sezone, te ukupno 21. u dresu milanskog kluba.

Crotone - Inter, gol Perišića

Perišić je odigrao svih 90 minuta, dok Marcelo Brozović nije nastupio. Kod domaćina je svih 90 minuta odigrao Ante Budimir.

• +7
Crotone - Inter Milano, 4. kolo Serie A, 2017/18. Izvor: Reuters / Autor: CIRO DE LUCA

Interu je ovo bila četvrta pobjeda ove sezone i preuzeo je vodstvo na ljestvici s maksimalnih 12 bodova, dok je Crotone ostao na jednom bodu.

Fiorentina je u Firenzi pobijedila Bolognu 2:1. Golove za 'viole' zabili su Federico Chiesa (51) i German Pezzella (69), dok je pogodak za goste zabio Rodrigo Palacio (52).

Milan Badelj je odigrao cijeli susret za Fiorentinu, a u 16. minuti je dobio žuti karton. Kod gostiju je od 73. minute zaigrao Bruno Petković.

Nogometaši Rome rutinski su pobijedili Veronu 3:0. Roma je do pobjede stigla golovima Radje Nainggolana (22) i Edina Džeke (33, 63). Gosti su od 66. minute igrali s igračem manje nakon što je isključen Francuz Samuel Souprayen.