hrvatski telekom prva liga

Inter povezao dvije pobjede, 'žuti' su na svom terenu svladali Rudeš

20.10.2017 u 21:32

U prvoj utakmici 13. kola Hrvatski Telekom Prve lige Inter je u Zaprešiću pobijedio Rudeš 3:1...

Inter od kraja srpnja nije slavio pred svojim navijačima, gubili su od Slaven Belupa, Rijeke i Dinama, remizirali s Istrom. No, sad su, u 13. kolu Hrvatski Telekom Prve lige napokon dočekali i domaću pobjedu. 'Žrtva' je bio 'fenjeraš' Rudeš kojeg su 'žuti' pobijedili 3:1.

Inter je tako povezao dvije pobjede, prije reprezentativne stanke u gostima je pobijedio Slaven Belupo 2:1 te se sada momčad iz Zaprešića probila na 5. mjesto prvenstvene ljestvice.

Domaće je u vodstvo doveo Lovre Čirjak u 15. minuti utakmice, a rezultatom 1:0 otišlo se i na odmor.

Autor: youtube

U nastavku je Inter dominaciju na terenu okrunio golom Tomislava Šarića za 2:0 u 63.minuti.

No, gosti iz Rudeša nisu se predavali, nagrada za to bio je gol Marija Budimira u 78. minuti za 2:1. Posljednja momčad na ljestvici ipak nije imala snage za preokret...

Samo dvije minute kasnije Komnen Andrić zabija za konačnih 3:1 i sigurnu pobjedu Intera.

Rudeš je tako izgubio i treću utakmicu u nizu, još uvijek nema pobjedu na gostovanjima.