DOK IMA NADE...

Imaju li Hajdukovi nogometaši razloga baš za takav optimizam? Evo što je poslije poraza izjavio strijelac prvog gola 'Bilih'

19.08.2022 u 08:14

Nogometaši Villarreala svladali su Hajduk 4:2 u Valenciji, u prvoj utakmici play-offa Konferencijske lige te time zakoračili prema grupnoj fazi ovog natjecanja, ali 'Bile' takav rezultat nije obeshrabrio

Podsjećamo, utakmica u Valenciji je počela ranim pogotkom Hajduka, već u drugoj minuti strijelac je bio Stipe Biuk. No, do kraja poluvremena španjolski sastav nije samo preokrenuo rezultat, već je zabio četiri pogotka, Morales u 14. i 36., autogol Livaje u 19. te Gerard Moreno u nadoknadi prvog dijela. U 85. minuti Fossati je realizirao kazneni udarac za konačnih 4:2.

'Jako teška utakmica. Villarreal je top europska ekipa. Dobro smo ušli u utakmicu, a zatim na naše pogreške primili četiri gola. U završnici smo smanjili na 4:2, ali vjerujem da na Poljudu možemo okrenuti', rekao je strijelac prvog pogotka na utakmici te dodao:

• +28
Villarreal - Hajduk 4:2 (prva utakmica play-offa Konferencijske lige) Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic

'Trener nas je na poluvremenu posložio. Bolje smo stajali na terenu. Sada razmišljamo samo o Lokomotivi, a onda ćemo se okrenuti Villarrealu.'

Uzvratna utakmica na Poljudu na rasporedu je idućeg četvrtka, a ukupni pobjednik izborit će plasman u grupnu fazu Konferencijske lige.