Ht prva liga

[VIDEO] I to se dogodilo: Ivan Krstanović promašio je penal u remiju Slaven Belupa i Šibenika

11.09.2020 u 22:09

U prvoj utakmici 4. kola Hrvatski Telekom prve lige Slaven Belupo i Šibenik igrali su 0:0.

Najveću priliku za domaće propustio je Ivan Krstanović koji je u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena promašio kazneni udarac. Od 29 penala koliko ih je pucao u HT Prvoj ligi, ovo mu je bio drugi koji nije zabio. Prvi mu je obranio Simon Sluga još 3. travnja 2015. godine.

Nešto ranije je upravo Krstanović udarcem glavom pogodio braniča Šibenika Pandžu u ruku.

I Slaven i Šibenik tako i dalje čekaju na prvu pobjedu u sezoni, Koprivničani su sedmi na ljestvici s tri boda, dok je Šibenik osmi s bodom, koliko ima i deveti Osijek, a na dnu je Istra 1961 bez bodova.

Na vrhu su Dinamo i Gorica s po devet bodova.

Pogledajte još jednom najbolje golove 3. kola HT Prve lige.

Sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige i pretkola Lige prvaka možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

Ako već niste, sada je pravo vrijeme da odaberete MAXtv zbog vrhunske slike u HD kvaliteti. Ponudu potražite na hrvatskitelekom.hr.