U St. Gallenu Hrvatska je igrala prijateljsku utakmicu protiv Švicarske te je upisala pobjedu 2.1 golovima Brekala i Pašalića

ŠVICARSKA: Omlin - Comert, Schar, Omeragić - Lotomba, Fernandes, Xhaka, Sow, Rodriguez - Gavranović, Mehmedi

HRVATSKA: Livaković - Uremović, Vida, Ćaleta Car, Melnjak - Badelj, Kovačić - D. Bradarić, Pašalić, Brekalo - Petković

• +15
Prijateljska utakmica, Švicarska - Hrvatska, 2020. Izvor: EPA / Autor: PETER KLAUNZER
  • 90’

kraj utakmice

• 90’

Tri minute sudačke nadoknade

• 90’

Modrićev ubačaj ravno u ruke švicarskog vratara, glavno je da minute prolaze

• 87’

Još malo i Hrvatska će upisati prvu pobjedu protiv Švicarske

• 81’

velika prilika Švicarske za izjednačenje, Itten je ostao sam, opalio s deseatk metara iskosa, ali srećom po naše, preko grede

• 78’

Hrvatska u zadnjim minutama kontrolira utakmicu, ali su se linije obje reprezentacije raspale

• 71’

Jedvaj je izgubio loptu, Vargas pucao s lijeva iskosa, no Livaković je na pravom mjestu

• 67’

GOOOL Budimir je dao povratnu loptu za Pašalića koji je iz blizine zatresao mrežu

• 62’

Puno je izmjena s obje strane, pa se igra razbila, dosta sad to sve izgleda nepovezano

• 54’

Petković je napravio kaos u kaznenom prostoru domaćina, ali njegovo dodavanje zaustavili su švicarski braniči