• L.K.
  • Zadnja izmjena 24.01.2022 17:09
  • Objavljeno 24.01.2022 u 14:30
Prava drama se odigrala u Budimpešti. Hrvatska nakon jako lošeg ulaska u utakmicu se ipak uspjela vratiti pred kraj poluvremena i smanjiti prednost Islanda. U drugom poluvremenu smo izašli puno bolji i pobjegli na plus 5, ali onda se Island vratio i preokrenuo utakmicu, da bi Gadže pred sam kraj utakmice zabio za pobjedu

HRVATSKA: Pilipović, Marić, Gadža, Gojun, Pešić, Maraš, Načinović, Čupić, Cindrić, Lučin, Martinović, Šipić, Ćavar, Glavaš, Srna, Jelinić

ISLAND: Hallgrmimsson, Torkelsson, S. Gudjondsson, Vidarsson, Asegeirsson, V. Kristjansson, Magnusson, Björgvinsson, Ingason, K. Kristjansson, Einarsson, Stefansson, Gislasson

• +41
Hrvatska - Island, rukometni Euro, 2022. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • +16
Hrvatska - Island, rukometni Euro 2022., navijači Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 60’

Kakva drama se odigrala! Gadže je zabio pred sami kraj utakmice za pobjedu Hrvatske 23:22

• 58’

Načinović je zabio jako bitan pogodak i Hrvatska je izjednačila, rezultat je 22:22

• 56’

Thorkelsson je zabio gol s krila i Island je preokrenuo utakmicu, rezutlat je 22:21

• 52’

Island je zabio tri gola zaredom i vratili su priključak, rezultat je 21:20

• 49’

Island je spojio dva gola brza gola i smanjili su prednost na 20:17

• 47’

Nakon gola Islanda, Čupić je još jednom zabio sa sedam metara i Hrvatska vodi 20:15

• 44’

Lučin je zabio dva napada zaredom i Hrvatska vodi 17:14, bravo Kauboji!

• 38’

Lučin odgovara na gol Islanda prekrasnim pogotkom i Hrvatska vodi 15:14!

• 37’

Martinović je zabio dva napada zaredom za vodstvo Hrvatske, Kauboji vode 14:13!

• 34’

Nakon novog gola Islanda, Marić odgovara odmah na drugoj strani i rezultat je 13:12