Hrvatska rukometna reprezentacija slavila je u posljednjoj utakmici u skupini na Svjetskom prvenstvu u Egiptu protiv Katara 26:24

HRVATSKA: Ivan Pešić, Marin Šego; Ivan Čupić, Zlatko Horvat, Manuel Štrlek, David Mandić, Željko Musa, Marino Marić, Ilija Brozović, Halil Jaganjac, Janko Kević, Domagoj Duvnjak, Marko Mamić, Ivan Martinović, Luka Šebetić, Josip Šarac

KATAR: Šarić, Soussi, Abidi; Alkrad, Mabrouk, Madadi, Marzo, Sassi, Damjanović, Berrached, Alderi, Romane, Sami, Ali, Guehis, Abdelfattah, Dhiab, Hassaballa, Ayed, Zakkar

• +21
Hrvatska - Katar; SP u rukometu 2021.; 19.1.2021. Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Jozo Cabraja / kolektiff
  • 60’

Gotovo jeeeeeee! POBJEDAAAAAAAAA! Hrvatska je u rovovskoj borbi svladala Katar 26:24 i osvojila prvo mjesto u skupini! Sad se puno lakše diše i u drugi krug SP-a idemo s puno više optimizma

• 58’

Zakkar puca, ali Šego brani! Ovo mu je šesta obrana! Lino Červar zove minutu odmora kako bi primirio naše igrače u samoj završnici! Pobjeda je gotovo sigurna... Samo mirno i staloženo

• 55’

Prvo zabija Horvat, pa onda i Štrlek iz kontre na prazan gol! Dva brza gola Hrvatske za tri razlike! Vodimo 26:23

• 54’

Manuel Štrlek zabija za 24:22, ali odmah potom Marzo zabija za 24:23

• 52’

Katar je golom Zakkara stigao na samo 'minus jedan', 23:22. Lino Červar pozvao je minutu odmora kako bi konsolidirao naše redove...

• 50’

Marin Šegooooooo! Ponovno je obranio sedmerac! Marić odmah zabija za 22:19, ali već u sljedećem napadu na drugoj strani zabija Ali

• 49’

Manuel Štrlek iz kontre zabija za tri gola razlike! Hrvatska sada ima 22:19! Vrijeme je da 'prelomimo' utakmicu

• 47’

Ivan Martinović igra sjajnu utakmicu, njegov treći gol! Hrvatska vodi 21:19

• 45’

Zlatko Horvat, njegov prepoznatljivi lob za 20:18! No, Ali već u sljedećem napadu zabija i Katar je na samo gol zaostatka, 20:19