Wales je od početka bolje krenuo u utakmicu i to su okrunili s dva gola Wilsona (47', 60') u drugom poluvremenu. Vatreni su preko Pašalića u 75. minuti smanjili prednost na 2:1, ali nismo se uspjeli preokrenuti rezultat. Težak poraz Dalićeve momčadi i više ne ovisimo sami o sebi u nastavku kvalifikacija

WALES: Ward - Roberts, Rodon, Mepham, Davies - J. James, Wilson, Ampadu, N. Williams - Brooks, Moore

HRVATSKA: Livaković - Juranović, Vida, Gvardiol, Barišić - Modrić, Brozović, Kovačić - Majer, Musa, Brekalo

• +18
Nogomet: Wales - Hrvatska, utakmica kvalifikacija za UEFA Euro 2024 Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade

• 89’

Brozović je dobio žuti karton

• 83’

Modrić je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla preko gola

• 80’

Zamjena kod Walesa, Wilson izlazi, ulazi Broadhead

• 75’

GOOOOOL!! Hrvatska je smanjila prednost! Pašalić je ispratio ubačaj na drugoj stativi i glavom je zabio za 2:1! Ima nade za povratak Vatrenih

• 69’

Prijeti opet Wales! James se sjurio u šesnaesterac i pucao je po golu, ali nije bio precizan

• 66’

Majer je poslao prekrasnu loptu na drugu stativu, ali Pašalić je malo zakasnio

• 60’

GOOOL!! Wales je povećao vodstvo! Opet Wilson, ovaj put je ispratio ubačaj Jamesa i glavom je zabio za 2:0! Hrvatska pred debaklom