Hrvatska u drugom kolu Lige nacija od 20:45 gostuje kod Francuske. Tekstualni prijenos pratite na tportalu

SASTAVI:

FRANCUSKA (3-4-1-2): Lloris - Upamecano, Lenglet, Hernandez - Sissoko, Kante, Nzonzi, Mendy - Griezmann - Ben Yedder, Martial

HRVATSKA (4-3-3): Livaković - Uremović, Lovren, Ćaleta-Car, Melnjak - Kovačić, Brozović, Vlašić - Rebić, Perišić, Kramarić

• +16
Francuska - Hrvatska Izvor: Profimedia / Autor: FRANCK FIFE / AFP / Profimedia
  • 90’

Gotovo je... Francuska je opet slavila s 4:2

• 90’

Igrat će se još četiri minute sučeve nadoknade vremena.

• 89’

Pokušao je sada Nikola Vlašić, ali njegova bomba je odsjela na stativi.

• 85’

Iako smo veći dio utakmice izgledali odlično, Francuska nas je opet pregazila, a utakmica u mnogočemu podsjeća na nesretno finale SP-a u Rusiji. Nakon dva poraza smo zadnji u skupini Lige nacija.

• 78’

Nakon novog gola Francuske umjesto Griezmanna ušao je Fekir.

• 77’

GOOOOL!!! Olivier Giroud je zabio s 11 metara za 4:2 Francuske protiv Hrvatske. S istim rezultatom smo izgubili i u Rusiji.

• 76’

Jedanaesterac za Francusku! Marcelo Brozović je igrao rukom.

• 72’

Portugal vodi s 0:2 na gostovanju kod Švedske. Za udvostručavanje vodstva zabio je Cristiano Ronaldo. U isto vrijeme Livaković je ponovno spasio Hrvatsku nakon nove velike greške naše obrane.

• 66’

Umjesto Ivana Perišića ušao je Mario Pašalić.

• 65’

GOOOL!!! Upamecano je zabio za Francusku nakon kornera. Još jednom je zaspala hrvatska obrana i donijela novo vodstvo Francuzima. Upamecanu je to prvi gol za Francusku u karijeri, a to je bio 29 gol koji je Hrvatska primila nakon SP-a u Rusiji.