ALEN U SVOM STILU

Halilović ušao u igru i krasnim pogotkom spasio stvar!

17.05.2015 u 09:18

Nogometaši B momčadi Barcelone u žestokoj su borbi za opstanak, a pobjedom u subotu protiv Mirandesa popravili su svoju situaciju. Junak susreta bio je Alen Halilović, koji je u 80. minuti zabio za 3:2

Barcina druga momčad puna je talenata, poput Munira, Sandra i našeg Alena, no ove sezone postiže katastrofalne rezultate u Segundi i na rubu je ispadanja u treći rang, što bi bilo ispod nivoa nogometne škole koju njeguje katalonski klub.

Barca se nalazi na pretposljednjem mjestu, no još su četiri kola do kraja i ništa nije izgubljeno. Pomogla je B ekipi pobjeda protiv Mirandesa u subotu u gostima, koja je bila zadnji vlak za priključkom Osasuni koja se nalazi iznad crte.

Slavila je mlada Barcelona 3:2, a junak je postao naš Alen Halilović koji je ušao u igru tijekom drugog poluvremena, a onda u 80. minuti krasno zabio s ruba kaznenog prostora. Bio je to njegov četvrti gol ove sezona, a svakog je zabio dalekometnim udarcem izvan 16 metara...