Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
U splitskom Hajduku se pripremaju za proljetni dio sezone, i sa zadovoljstvom prate što se događa na Poljudu u 'obično' vrijeme priprema
Hajduk će u novoj polusezoni kao kapetan predvoditi Lovre Kalinić. Dosadašnji kapetan Milović otišao je iz kluba, a otišao bi i Kalinić da mu zbog birokratskog britanskog aparata nije propao transfer u Aston Villu.
Splićani su se na svojoj službenoj stranici pohvalili i novim klupskim rekordom po broju članova. Nakon jučerašnjeg 'probijanja' rekordne linije broj članova nastavlja rapidno rasti i već danas do 12 sati imali su upisanog 16 tisućitog člana za tekuću godinu.
Podsjetimo, navala na članske iskaznice, počela je dogovorom kluba i udruge Naš Hajduk koji su dogovorili da će novac od članarina od sada biti navijačke pozajmice Hajduku koje će se kroz buduću dokapitalizaciju članovima vraćati kroz klupske dionice.


komentari
komentar mirjane matEšić
Trošimo Zemlju kao pun hladnjak: Ono što radimo s plastikom je alarmantno
komentar višeslava raosa
Bauk kruži Europom: Orbanizam nije nestao, samo je promijenio oblik
KOMENTAR BOŠKA PICULE
Pouke mađarskih i bugarskih izbora: Ima li Hrvatska svoga Pétera Magyara ili Rumena Radeva?
KOMENTAR MARUŠKE VIZEK
Europa prosipa milijarde preko oceana: Zajašimo svog najmoćnijeg konja!