TOTALNO ISKREN

Hajdukov nogometaš prokomentirao golčinu koju je zabio u derbiju; njegove riječi dokazuju koliko 'Bile' boli ovaj poraz!

14.08.2022 u 08:20

Nogometaši Dinama s uvjerljivih su 4:1 svladali Hajduk u petom kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige, a komentar je dao i strijelac jedinog gostujućeg pogotka Jani Atanasov

Makedonski nogometaš zabio je golčinu s oko 25 metara u sudačkoj nadoknadi prvog dijela te je doveo svoju momčad u vodstvo. No u nastavku su 'Modri' preokrenuli te je Hajduk ostao bez bod(ova).

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

'Prvo poluvrijeme smo se držali, odigrali smo dobro, zabili smo na kraju. Sretan sam zbog pogotka, ali kad vidim da smo izgubili 4:1, ništa mi ne znači ovaj gol', rekao je nesretni strijelac Atanasov za hajduk.hr te je dodao:

'Ovaj ritam je malo teži, klupa treba isto biti spremna. Moramo zaboraviti ovo i poraditi na greškama koje smo napravili pri našem vodstvu 1:0.'

Nema vremena za tugovanje, jer pred Hajdukom je nova teška utakmica, play-off Konferencijke gdje se greške jednako skupo plaćaju.

'Idemo se regenerirati pa što Bog da. Fokus je na Villarrealu, dat ćemo mi sve od sebe, nadamo se pobjedi.'