DESNI BEK

Hajdukov Kanađanin Niko Sigur je igrao na sigurno dok na scenu nije stupio Pukštas

08.05.2023 u 10:32

Još jednu vrlo dobru utakmicu odigrao je mladi 19-godišnji Niko Sigur za Hajdukovu prvu momčad u 3:0 pobjedi protiv Lokomotive u Kranjčevićevoj

Startao je Sigur opet na desnom beku, bio siguran u obrani i stvarao dosta problema suparničkim igračima zajedno s Emirom Sahitijem po desnoj strani terena.

'Kontrolirali smo utakmicu od početka do kraja. U prvom dijelu nismo imali sreće. Nedostajao je završni pas i bolja završnica. Na poluvremenu nam je trener rekao da budemo strpljivi, zabili smo tri pogotka. Lijepo je što smo slavili s 3:0', kazao je Sigur nakon utakmice.

Malo je nedostajalo da se u 33. minuti susreta upiše u strijelce. Sjajno je potegao s više od 20 metara i uzdrmao gredu.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

'Mislim da do ove utakmice još nisam uputio udarac igrajući za prvu momčad. Pričao sam s Pukštasom prije utakmice, i ukazao mi je na jednu stvar. Rekao mi je kada budem blizu šesnaesterca da šutiram. Nažalost, lopta je pogodila gredu, ali možda bude više sreće idući put.'