Slabo prvo poluvrijeme na Kranjčevićevoj. Hajduk je dobro krenuo i pokazali su inicijativu, ali niti jedna momčad nije stvorila pravu priliku. U nastavku Bijeli su pokazali više od igre i to su okrunili golovima Sahitija (61') i Mlakara (66'). Lokomotiva je smanjila prednost preko Aliyua u 88. minuti i onda je Tuci u 96. minuti zabio prekrasan pogodak za konačnih 2:2

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, Mersinaj, De Haas, Pivarić - Marić, Bubanja - Stojković, Tuci, Milićević - Kulenović

HAJDUK: L.Kalinić - Mikanović, Awaziem, Elez, Melnjak - Vuković, Fossati - Sahiti, Krovinović, Biuk - Mlakar

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 96’

GOOOOOL!! Lokomotiva izjednačila u zadnjim sekundama utakmice! Tucija je pucao s ruba šesnaesterca i zabio prekrasan gol za 2:2

• 90’

Kraj utakmice

• 88’

GOOOOOL!! Lokomotiva je smanjila prednost! Aliyu zabio za 2:1

• 82’

Ozlijedio se Lovre Kalinić, na nosilima ga iznose s terena

• 78’

Marić je dobio žuti karton

• 72’

Tuci je dobio žuti karton zbog prigovora

• 66’

GOOOOL!! Hajduk je povećao vodstvo! Krovinović je našao Mlakara u šesnaestercu, koji mirno zabija za 2:0