U nedjelju je od 17.30 sati Hajduk u Splitu dočekao Istru 1961. Gosti su poveli, no Hajduk je do kraja utakmice uspio izboriti nova tri boda...

Hajduk: Ljubić - Čolina, Simić, Ismajli, Tahiraj - Nejašmić, Bradarić - Eduok, Caktaš, Jakoliš - Jairo

Istra 1961: Čondrić - Pavić, Rufati, Lončar, Tomašević, Franić - Ćuže, Ivančić - Fintić, Gržan, Perić-Komšić

• +9
Hrvatski Telekom Prva Liga, 19. kolo, HNK Hajduk - NK Istra 1961 Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Crveni karton za Rubića, vjerojatno zbog prigovora, odnosno specifičnog tipa prigovora. Istra u nadoknadi ostaje s igračem manje

• 87’

Promjena u Istri. Izlazi Gržan, ulazi Sane

• 83’

Bušnja je pucao s dvadesetak metara. Preko gola. No ljubić se ljuti na svoju obranu jer ga nitko nije blokirao

• 70’

Promjena u Hajduku. Ulazi Blagaić, izlazi Jakoliš

• 69’

GOOOL! Hajduk je preokrenuo. Bradarić je u sredini samo produžio loptu za Caktaša, on mirno zabija svoj drugi gol

• 63’

Fintić je umalo opet šokirao Poljud. Pucao je iz kosa, no malo pored stative

• 62’

Promjena u Hajduku. Ulazi teklić, izlazi Nejašmić

• 62’

GOOOL! Hajduk je izjednačio. Tahiraj je ubacio s desna, Caktaš je primirio loptu na rubu kaznenog prostora, okrenuo se, oslobodio i pucao

• 57’

Pritisak Hajduka na otvaranju drugog poluvremena, no 'bili' u nastavku još nisu ozbiljno zaprijetili