SUPERSPORT HNL

[VIDEO/FOTO] Odlična utakmica u spektakularnoj atmosferi u Gradskom vrtu! Osijek napokon izašao iz krize i uzeo tri boda, novi poraz Bijelih

OSIJEK
2:1
HAJDUK
  • L.K.
  • Zadnja izmjena 28.08.2022 23:56
  • Objavljeno 28.08.2022 u 19:52
Obje momčadi su hrabro krenule u utakmicu, ali Osijek je prvi zabio preko Leovca u 23. minuti. Domaćini dobro stoje na terenu, organizirano se brane i to su kapitalizirali golom Belje iz penala u 42. minuti. U nastavku Bijeli su dominirali, ali uspjeli su zabiti samo jedan gol, preko Livaje u 72. minuti. Momčad Nenada Bjelice je napokon izašla iz krize

OSIJEK: Ivušić, Bartolec, Škorić, Lončar, Leovac, Caktaš, Jugović, Nejašmić, Kleinheisler, Fiolić, Beljo

HAJDUK: Sentić, Awaziem, Elez, Melnjak, Lovrencsics, Kalik, Grgić, Krovinović, Livaja, Biuk, N. Kalinić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +16
Osijek - Hajduk, SuperSport HNL, 28.8.2022. Izvor: Cropix / Autor: Marko Mrkonjic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Sahiti se sjurio u šesnaesterac i pucao, ali Ivušić je siguran!

• 90’

Igrat će se još 10 minuta sudačke nadoknade

• 89’

Awaziem je zaradio žuti karton

• 87’

Gol je ipak poništen zbog zaleđa!

• 84’

VAR provjerava pogodak zbog mogućeg zaleđa!

• 83’

GOOOOOL!! Hajduk je izjednačio, Mlakar se najbolje snašao u gužvi i rezultat je 2:2!

• 76’

Kalik je dobio žuti karton

• 72’

Livaja je siguran iz penala, Hajduk je smanjio na 2:1!

• 70’

Na Awaziemu je napravljen prekršaj i sudac je pokazao na najstrožu kaznu! Penal za Hajduk