Porazom kod Rijeke (0:2), Hajduk je prekinuo i niz od pet uzastopnih pobjeda. Do 88. minute prijetio mu je i drugi uzastopni poraz no Hamza je uspio zabiti za 1:1. S time da su gosti od 46. minute igrali s igračem manje zbog isključenja Bočkaja

HAJDUK:Stipica - Ismajli, Terzijev, Nižić, Memolla - Bašić, Jefferson, Kožulj - Vlašić - Said, Futacs.

LOKOMOTIVA: Šemper - Karačić, Kolinger, Rrahmani, Valentić - Šunjić, Karimi - Grezda, Halilović, Cekici - Doležal.

• 90’

Šemper je u zadnjim sekundama izvadio loptu s gol crte i spriječio pobjedu Hajduka; bilo je to u šestoj minuti nadoknade a odmah nakon toga bebek je označio kraj utakmice