Obje momčadi su stvorile pregršt prilika, ali Lokomotiva je u 25. minuti preko Goričana šokirala Hajduk. U drugom poluvremenu Bijeli su se vratili u utakmicu golom Benrahoua u 75. minuti. Karoglanova momčad je tražila gol za preokret i tri boda, ali nisu realizirali svoje šanse i susret je završio 1:1

LOKOMOTIVA: Čavlina - Bartolec, Živković, Mersinaj, Leovac - Marić, Bubanja, Mudražija - Šotiček, Goričan, Tuci

HAJDUK: Lučić - Sigur, Šarlija, Uremović, Diallo - Pukštas, Žaper, Krovinović - Sahiti, Livaja, Dajaku

18. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 1:1 (Benrahou, 75') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
18. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 1:0 (Goričan, 25') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
18. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Hajduk 0:0 (Obrana Lučića, 5') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +29
SuperSport HNL: Lokomotiva - Hajduk (18. kolo) Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Opasna situacija pred golom Hajduka! Nastala je gužva u šesnaestercu i na kraju je sudac dosudio prekršaj u napadu na Lučiću

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 90’

Velika šansa za Hajduk! Benrahou je naletio na odbijenu loptu i silovito je pucao s nekih 11 metara, ali Čavlina je odlično reagirao

• 87’

Moufi je zamijenio ozlijeđenog Žapera

• 86’

Kalik je dobio žuti karton

• 84’

Čabraja radi nove zamjene, izlaze Šotiček i Bartolec, a u igri su Čop i Žilinski

• 78’

Hajduk lovi tri boda! Livaja je pucao iz šesnaesterca, ali obrana je to blokirala

• 75’

GOOOOOOOL!! Hajduk je izjednačio protiv Lokomotive! Livaja je majstorski spustio loptu Benrahou, koji je zabio za 1:1!