MAXtv PRVA HNL - 8. KOLO

Hajduk naplatio bolju igru; Tudor zabio za 1:1

09.09.2016 u 19:54

Dvobojem Intera i Hajduka počelo je osmo kolo MAXtv Prve HNL. Domaćini su poveli već u 5. minuti no Hajduk je u nastavku bio puno bolji te zasluženo stigao do izjednačenja

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
-----------------------------------------------------------

INTER - HAJDUK 1:1 (1:0)

INTER: Čović - Čeliković, Komorski, Mazalović, Filipović, Ottochian - Puljić, Blažević, Šarić, Bosec - Polizzi
HAJDUK: Stipica - Memolla, Ćosić, Nižić, Juranović - Savvas, Bašić - Vojković, Kožulj, Barry - Futacs

90'+6 KRAJ UTAKMICE
90' - sudac Marić pokazao je da će se igrati još šest minuta
83' - Komorski u zadnji tren blokira Ohandzin udarac
80' - Bosec izlazi, Begić ulazi
77' - GGGOOOLLLL - Fran Tudor pogađša za 1:1; Kožulj je ubacio s desne strane, a Tudor glavom zabija za izjednačenje
75' - velika prilika za Hajduk no Čović odlično reagira na Tudorov pokušaj lobanja i izbija loptu u korner
65' - Zulim je ušao, Blažević izašao
64' - Tudor je ušao, Vojković izašao
64' - prva prilika za Inter u nastavku, ali Puljićev je udarac otišao preko gola
60' - Kožuljev udarac je blokiran i završio je u korneru
58' - Ohandza je ušao, Bašić izašao
52' - slobodnjak za Splićane, ali Bašić puca preko gola
47' - sudar glavama Vojkovića i Šarića, zbog čega je Hajdukovom igraču pružana prva pomoć
46' - Hanžek je ušao umjesto Polizzija, a mijenjao je i Pušnik; ušao je Ismajli, izašao Nižić

45' - KRAJ PRVOG POLUVREMENA
36' - opasnost i pred golom Intera, ali Bašić je neprecizan
36' - Blažević je imao 100-postotnu priliku, ali Stipica spašava goste
34' - Kožuljev ubačaj iz kuta, ali Ćosić ne uspjeva s tri metra ubaciti loptu u gol, s time što je Bašić bio srušen ali sudac Marić nije dosudio penal, iako je prekršaj bio očit
32' - pritisak Hajduka, ali sada je stigao nepotrebljiv centrašut...
31' - dobra akcija Hajduka, koju Vojković zaključuje udarcem ali ispriječio se Čović
29' - odličan udarac Kožulja, sada s desne strane, s nekih 25 metara, ali opet pokraj gola
23' - Mazalović nakon kornera puca, ali visoko preko gola
22' - Ottochian je opet 'zakuhao' pred golom Hajduka, ali uspjeli su Spličani izbiti loptu ispred Puljića
15' - Splićani traže 11-erac; Filipović je bio u duelu s Futacsom, ali dojam je da je sve bilo regularno
9' - slobodni udarac za Hajduk; Kožulj puca sa 17 metara, dobro i jako, ali malo pokraj vratnice
7' - nova opasnost pred Stipicom, ali Ćosić uspjeva izbaciti Ottochianov ubačaj
5'  - GGGGOOOLLL - Jakov Puljić odlično je iskoristio Šarićevo dodavanje

1' - Hajduk je imao veliku prililku, Bašić je ubacio a Futacs promašio s tri metra