• L.K.
  • Zadnja izmjena 21.08.2022 23:02
  • Objavljeno 21.08.2022 u 19:52
Lokomotiva je bolje ušla u utakmicu ali nisu uspjeli stvoriti ozbiljnije prilike. Hajduk je kasnije proigrao i to su okrunili golovima Awaziema i Grgića. U nastavku nije bio previše prilika do 74. minute kada je Kulenović smanjio prednost na konačnih 2:1

HAJDUK: Kalinić - Lovrencsics, Awaziem, Elez, Melnjak - Fossati, Grgić, Krovinović - Mlakar, Biuk, Livaja

LOKOMOTIVA: Čavlina – Mersinaj, Soldo, Miličević, Cipetić – Cokaj, Marić, Smakaj, Goričan – Vasilj, Kulenović

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +11
SuperSport HNL: Hajduk-Lokomotiva, 21.8.2022. Izvor: Cropix / Autor: Jakov Prkic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 80’

Ovo je moglo biti opasno Kulenović je mogao izaći sam pred golmana, ali Kalinić je bio brži i lopta je za Hajduk

• 74’

GOOOOL!! Kulenović je siguran i Lokomotiva smanjuje na 2:1

• 74’

Penal za Lokomotivu! Awaziem je napravio prekršaj i sudac je pokazao na najstrožu kaaznu

• 67’

Zamjena kod Hajduka, Atanasov je ušao umjesto Fossatija

• 60’

Elez je dobio žuti karton

• 59’

Krovinović je pucao iz velike udaljenosti, ali obrana je blokirala udarac i bit će korner za Hajduk

• 56’

Smirio se malo ritam igre, Lokomotiva se želi vratiti u utakmicu ali za sada nije uspjela stvoriti pravu priliku